Sevgiliye Gönderilecek Çiçekler

Sevgililer günü ya da sevdiğinizin doğum gününde veya sizin için oldukça özel olan günlerde onları mutlu edecek olan seçimlere yer verebilirsiniz. Çiçek gönderimleri daima pozitif bir etki yaratmakta olup iki tarafında mutlu olmasını sağlar.

kayalı bonsai

Sevgiliye yapılacak çiçek gönderimlerinde farklı seçimler yer alırken genellikle kırmızı güller en çok tercih edilen seçimdir. Bunun yanı sıra orkideler de sevgiliye sunulan özel saksı çiçekleri arasında yer alıyor. Tercihinizi yaparken onun beğenisine hitap eden seçeneklere yer açmanız daha doğru olacaktır.

Güller

Sevgiliye yapılan çiçek aranjmanlarında güller sıklıkla tercih ediliyor. Tek başına güller ile hazırlanan aranjmanların yanı sıra orkide ve papatyalar ile beraber tasarlanan modelleri de görebilirsiniz. Vazolu, buket ve sepette hazırlanan bu aranjmanlar içinde sevdiğinizi en mutlu edecek olan seçime yer verebilirsiniz.

Orkide

Orkide gönderimi günümüzde en çok tercih edilen seçimdir. Sadece sevgiliye değil farklı amaçlar ile birçok kişiye yapabileceğiniz orkide gönderimimde tasarım amacınızı belirleyen kriterdir. Özellikle kırmızı güller ile hazırlanan tasarımlar sevgiliye yapılacak gönderim için idealdir.

Papatyalar

Kır çiçeklerinden hoşlanan sevdiğinize gönderim yaparken farklı renk seçeneklerine sahip olan papatya ya da krizantemler ile süslenen bir tasarıma yer açabilirken aynı zamanda beyazlığı ile saf aşkınızı anlatan tercihe de yer verebilirsiniz. Seçimlerinizde vazolu ya da sepetli olan gönderimlerin yanı sıra buketleri de tercih etmeniz mümkün.

  • Add Your Comment