Yeni Doğan Bebek için Hediye Orkide Çiçek Seçimi

Yeni doğan bebek aranjman çiçekleri arasında özellikle saksı çiçeği seçeneklerinde sıklıkla orkidelere yer veriliyor. Orkidelerin narin ve nazik olan yapılarının yanı sıra kolay bakım özelliğine sahip olmaları bu seçimde yer almalarını hızlandıran etkendir. Orkideler iyi bakım özelliklerine sahip oldukları ve ideal sıcaklık ve su dengesine kavuştukları takdirde uzun zaman boyunca sizinle kalabilecek olan çiçek türleridir. Sevdiklerinizin yeni bebek tebriklerinde onlara orkide çiçek aranjmanlarını hediye ederek mutluluklarını artırabilirsiniz.

Nasıl Bir Aranjman Seçmeli?

Yeni doğan bebek orkide aranjman seçimlerde kız bebeklerde genellikle pembe renk orkide seçimine yer açılırken erkek bebeklerde ise beyaz ya da mavi renge sahip olan orkide tercih ediliyor. Orkide alımında beyaz renk tercih ediyorsanız aranjmanın rengine ve bebeğin cinsiyetine göre seçim yapmanız da mümkün. Kız bebek aranjmanlarında sadece pembe değil beyaz ya da farklı bir renk seçimine de yer açılabilmekte. Aynı zamanda aranjman içine kırmızı gül ya da papatya gibi farklı çiçek seçenekleri konularak daha geniş kapsamlı ve daha şık bir görüntü sunan çalışmalarda yapılabiliyor.

Sevdiklerinize hem kalıcı hem de bakımı kolay bir hediye seçmek istiyorsanız onların ev dekorasyonunda da rahatlıkla kullanabilecekleri orkide aranjmanlarına yer açabilirsiniz. Bu özel güne ait olan duygularınızı ve tebriğinizi ileten notunuzu siparişinize ekleyerek duygularınızı da aktarmanız mümkün.

  • Add Your Comment